Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávací cyklus Ako hravo čítať? alebo Literatúra na vlastnej koži

Krátky opis
Workshop Načo nám je hlava? na motívy rozprávky Kristy Bendovej O sedemhlavej žirafe rozvíja tému sebahodnotenia a sebavedomia u detí s dôrazom na jedinečnosť každého z nich. Inscenované čítanie a výtvarný workshop vedú Eliška a Juraj Sadílekovci.
Fotogaléria
Názov podujatia
Workshop Načo nám je hlava?

Miesto konania / kraj
Svit / Poprad

Termín konania
12.10.2017

Popis projektu

V rámci vzdelávacieho cyklu pokračujeme workshopmi v knižniciach a školách. Okrem Svitu sa realizuje na druhý deň 13. 10. v základnej škole v Hôrke pre celý prvý stupeň a dňa 18. 10. v Hornonitrianskej knižnici v Prievidzi. Deti majú možnosť vyskúšať si na vlastnej koži - dramatizáciou príbehu o večne nespokojnej žirafe - ako je dôležité uvedomiť si vlastnú hodnotu, talent a schopnosti a ako môže dopadnúť  závisť a túžba podobať sa niekoho iného, kopírovať cudzie vzory. Alfou a omegou workshopu je hra, ktorá dáva priestor deťom na vyjadrenie vlastného názoru. Nakoniec si deti vyrobia vlastné papierové divadlo o žirafe.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
9 600,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €