Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Modrokamenská hudobná slávnosť, 4. ročník festivalu komornej hudby

Krátky opis
4. ročník festivalu komornej hudby na Hrade Modrý Kameň.
Fotogaléria
Názov podujatia
Modrokamenská hudobná slávnosť - koncerty, workshopy

Miesto konania / kraj
Modrý Kameň / Veľký Krtíš

Termín konania
21.09.2018 - 23.09.2018

Popis projektu

4. ročník Modrokamenskej hudobnej slávnosti prináša na Hrad Modrý kameň 2 koncerty: recitál sólistu Opery SND barytonistu Sergeja Tolstova s klaviristom Brankom Ladičom a koncert Muchovho kvarteta so spoluúčinkujúcimi deťmi základných umeleckých škôl. Sergej Tolstov predstaví v Palote kaštieľa recitál postavený najmä na repertoári tzv. ruských romancí. Muchovo kvarteto uvedie Čajkovského 1. sláčikové kvarteto, žiaci ZUŠ sa predstavia ako sólisti v Husľovom koncerte a mol A. Vivaldiho a v Haydnovom Klavírnom koncerte D dur. 

Skúšky detí s členmi Muchovho kvarteta sú otvorené pre verejnosť, pozývame najmä žiakov a učiteľov ZUŠ v okoli Modrého Kameňa. 

Program festivalu:

Piatok 21. septembra

Palota Kaštieľa 16:00 – 18:00 Muchovo kvarteto a DETI, otvorené skúšky s deťmi

 

Sobota 22. septembra

Palota Kaštieľa 10:00 – 13:00 Muchovo kvarteto  a DETI, otvorené skúšky s deťmi

Palota kaštieľa 18:00 – 20:00 KONCERT S. Tolstov, B. Ladič 

 

Nedeľa 23. septembra

Palota Kaštieľa 10:00 – 13:00 Muchovo kvarteto  a DETI, otvorené skúšky s deťmi

Palota kaštieľa 18:00 – 20:00 KONCERT Muchovo kvarteto a žiaci ZUŠ ako hostia 

Hlavný organizátor: o.z. ORGANYzácia, spoluorganizátor: SNM-Múzeum bábkarských kultúr a hračiek. Hlavný partner: Fond na podporu umenia. S finančnou podporou Hudobného fondu.

VSTUPNÉ DOBROVOĽNÉ

Názov prímateľa
ORGANYzácia

Celkový rozpočet:
4 400,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €