Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čo čítať v roku 2018?

Krátky opis
Vychádza jesenné číslo novín Čo čítať?
Fotogaléria
Názov podujatia
Noviny Čo čítať? 3/2018

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.03.2018 - 31.12.2018

Popis projektu

 Okrem tipov na zaujímavé knihy z beletrie, literatúry faktu, detskej literatúry ponúkajú článok o vzťahu detí k detským knihám a elektronickým zaradeniam a vplyve na ich vývin, tipy na nemecké detské knihy, rozhovor s tureckým spisovateľom a novinárom Muratom Uyurkulakom a jeho esej, čo tipy historikov na zaujímavé knihy o histórii Československa. Názov prímateľa
ARTFORUM spol. s r.o.

Celkový rozpočet:
9 050,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €