Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Putovný festival Údolia Bodvy a Rudohoria

Krátky opis
Festival tradičnej ľudovej kultúry pre všetky vekové kategórie. Našim cieľom je oživiť kultúrnu ponuku miest a obcí v regióne. Celé podujatie sa bude niesť v znamení ľudových zvykov a tradícií našich predkov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Putovný festival Údolia Bodvy a Rudohoria

Miesto konania / kraj
Vyšný Medzev / Košice-okolie

Termín konania
15.09.2018

Popis projektu