Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Je veľryba veľká ryba?

Krátky opis
Uvedenie na trh s marketingovou podporou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Merchandising v knihkupectvách

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
17.09.2018 - 30.06.2019

Popis projektu

Kniha bude uvedená na trh, v predajnej sieti dňa 17.9.2018.  V priebehu mesiaca október bude prebiehať v predajnej sieti Panta Rhei a Martinus marketingová kampaň pozostávajúca z prednostného vystavenie kníh na prezentačných stolíkoch vo vybraných kníhkupectvách vo viacerých mestách Slovenska a reklamnej podpory na web stránkach predmetných internetových obchodov.

Knižka bude prezentovaná aj na internetovej stránke vydavateľstva, prostredníctvom ktorej bude možné si titul aj zakúpiť. 

V mesiacoch november - december bude prebiegať PPC kampaň prostredníctvom Google AdWords na podporu povedomia o knihe.

Názov prímateľa
Triglyf, s.r.o.

Celkový rozpočet:
5 460,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €