Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ECCE JAZZ II

Krátky opis
Koncerty ECCE JAZZ II., atraktívne spojenie džezu s ľudovou piesňou v interpretácii známych slovenských umelcov : Peter Adamov, spev, píšťaľky, perkusie Pavol Bodnár, klavír Samuel Marinčák, gitara Marinčák Martin, kontrabas Stanislav Cvanciger, bicie
Fotogaléria
Názov podujatia
ECCE JAZZ II

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
13.09.2018 - 12.10.2018

Popis projektu

ECCE JAZZ II

Klavirista Pavol Bodnár v týchto dňoch realizuje spolu so svojimi kolegami, renomovanými džezovými hudobníkmi, koncerty v rámci projektu ECCE JAZZ II, ktoré sa konajú v netradičnom prostredí – v kostoloch, synagógach, galériach - pred publikom, ktoré sa s týmto druhom hudby často ešte nestretlo. Na koncertoch Pavol Bodnár predstavuje svoje autorské aranžmány starobylých ľudových piesní, prevažne z nitrianskeho regiónu. Projekt je voľným pokračovaním veľmi úspešného CD Ecce Jazz, ktoré sa stalo najúspešnejším džezovým CD roka 2006, získalo cenu Aurel. Hudobnú skupinu tvoria spevák Peter Adamov, gitarista Samuel Marinčák, kontrabasista Martin Marinčák, bubeník Stanislav Cvanciger a Pavol Bodnár.

Názov prímateľa
Hudba ako Most

Celkový rozpočet:
9 000,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €