Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Návraty k tradíciám a osobnostiam

Krátky opis
VI. folklórne tanečno-spevné dielničky pre DFS Selčanka a DFS Nezábudky z Drietomy.
Fotogaléria
Názov podujatia
HUDOBNO-SPEVNÉ A TANEČNÉ TRADÍCIE – DETI DEŤOM - seminár pre DFS a ich vedúcich pedagógov

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
06.10.2018

Popis projektu


Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne pripravuje seminár pre DFS a ich vedúcich, pedagógov – Hudobno-spevné a tanečné tradície – DETI DEŤOM, s podtitulom VI. folklórne tanečno-spevné dielničky. Tentokrát sú určené pre DFS Selčanka zo Selca a DFS Nezábudky z Drietomy.


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Hlavným partnerom projektu je Fond na podporu umenia.Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
7 420,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €