Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zabezpečenie celoročnej činnosti platformy WOMUSK na Slovensku 2018

Krátky opis
Konferencia ponúka priestor na stretnutia s významnými odborníkmi, ako aj na získavanie zahraničných kontaktov a zdieľanie informácií o world music. Všetky podujatia konferencie sú otvorené širšiemu okruhu záujemcov (predovšetkým z radov profesionálov-hudobníkov, manažérov a PR pracovníkov, teoretikom, študentom ai.).
Fotogaléria
Názov podujatia
Konferencia World Music Festival

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
15.09.2018 - 16.09.2018

Popis projektu

Konferencia World Music Festival sa uskutoční v dňoch 15. - 16.9.2018 v Pálffyho paláci na Zámockej ulici č. 47 v Bratislave.

Program konferencie:

15.9.

10:00 Slovenská world music (Ľubica Zajacová Záborská)

11:15 Kto je kto v slovenskom hudobnom biznise? (panelová diskusia s hosťami: Michal Kaščák (Pohoda Festival), Shina (Slnko Records), Ján Sudzina (Hevhetia), Jozef Lupták (Festival Konvergencie), Ľubomír Burgr (SOZA) a ďalší)

12:00 Gajdošská tradícia na Slovensku a vo world music (Lukáš Lacko)

12:30 Hľadanie spojení v hudbe (Jozef Lupták)

13:15 Listening Session (medzinárodná zostava odborníkov verejne hodnotí vybrané slovenské albumy)


16.9.

10:00 Face to Face Meeting (krátke osobné stretnutia s významnými profesionálmi zo zahraničia)

11:00 Predstavujeme stredoeurópsky region (Panelová diskusia so zástupcami organizácií SoundCzech, Hungarian Heritage House, Music Austria, Hangveto a Womusk)

11:30 Tipy a triky v digitálnej komunikácii a tvorbe obsahu (András Bodrogi, New Media Expert, HU)

12:30 Praktické rady právničky (Adriana Tomanová)

13:30 Ako byť úspešným hudobným agentom (Minna Huuskonen, FIN)

Názov prímateľa
AMITY

Celkový rozpočet:
28 380,00 €

Výška podpory:
25 000,00 €