Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Posvieťte si s nami na sny

Krátky opis
Zážitkové stretnutia pred deti a ich rodičov s lektorkami Martinou, Miriam a knižnými hrdinami v kníhkupectve Artforum pokračujú. V novom školskom roku prinášame malé zmeny, naše programy sa odteraz rozdeľujú na dramatické (s Martinou) a výtvarné (s Miriam). Upravili sme aj vekové kategórie a zameriame sa viac na väčšie deti. Posvieťte si s nami na sny budú pre deti od 7-9 a od 10-12 rokov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Posvieťte si s nami na sny: septembrové priateľstvo

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
08.09.2018 - 22.09.2018

Popis projektu

V septembri nadviažeme na tému emócií a posvietime si na veľkú tému – PRIATEĽSTVO a jeho podoby. Inšpirovali nás knihy: Franklinova létající knihovna a Nejprv práce, potom zábava / Work first, play later. Srdečne pozývame!

Nie každé priateľstvo vyzerá na začiatku sľubne. Vyskakujú pred nami rôzne prekážky. Najhorší je prvý dojem. No ak ho zvládneme skrotiť, sme v suchu a dobrodružstvo môže začať. Alebo pokračovať?

Sobota 8.9.2018 10,00
výtvarný program pre deti 7-9 rokov

streda 19.9.2018 17,30
výtvarný program pre deti 10-12 rokov

sobota 22.9.2018 10,00
dramatický program pre deti 10-12 rokov

Názov prímateľa
Art-fórum pre literatúru, n.o.

Celkový rozpočet:
6 720,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €