Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čaro slova - 51. ročník krajského festivalu umeleckého prednesu žien v Galante

Krátky opis
Krajský festival umeleckého prednesu žien v Galante pod názvom Čaro slova je ojedinelý a výnimočný festival umeleckého slova, ktorý sa teší obľube žien niekoľkých generácii. Podujatie sa bude konať dňa 21. septembra 2018 sa v Renesančnom kaštieli v Galante. Cieľom festivalu je podporovať rozvoj umeleckého prednesu žien a taktiež dať priestor na konfrontáciu úrovne prednesov žien v tejto umeleckej oblasti. Uvedený festival má v Trnavskom kraji punc významného kultúrno-spoločenského podujatia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Čaro slova - 51. ročník krajského festivalu umeleckého prednesu žien v Galante

Miesto konania / kraj
Galanta / Galanta

Termín konania
21.09.2018

Popis projektu