Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Štvrtok? Jedine koncert! - Dámske komorné trio

Krátky opis
Koncert Dámskeho komorného tria v zložení Anna Izakovičová - flauta, Alena Vigašová – violončelo, Monika Zemková - klavír. Na programe sú známe diela svetoznámych skladateľov klasickej hudby, ale aj populárnych melódií.
Fotogaléria
Názov podujatia
koncert

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
26.10.2017

Popis projektu

Dámske komorné trio Sformovalo sa v roku 1993 v Banskej Bystrici a odvtedy sa úspešne prezentuje na hudobnej scéne doma i v zahraničí. V začiatkoch svojej kariéry sa venovali najmä barokovej hudbe. V súčasnosti je v ich repertoári celá  škála diel z obdobia klasicizmu a  romantizmu, slávne skladby z operiet, muzikálov, a tiež i populárne, swingové a rockové melódie.

Vstupné: 6€/3€ - študenti, seniori, 1€ - ZŤP

Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia http://www.fpu.sk">www.fpu.sk a Hudobný fond www.hf.sk
Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
2 400,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €