Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Štvrtok? Jedine koncert!

Krátky opis
Koncert prešovského džezového tria AMC TRIO a ich hosťa Samuela Marinčáka. Koncert sa uskutoční dňa 20. septembra 2018 o 18:00 h v Regionálnom kultúrnom centre v Prievidzi.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
20.09.2018

Popis projektu

Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi pozýva na koncert džezovej prešovskej formácie medzinárodného charakteru - AMC TRIO a ich hosťa, gitaristu Samuela Marinčáka. Koncert sa uskutoční v rámci koncertného cyklu Štvrtok? Jedine koncert! v sále Regionálneho kultúrneho centra v Prievidzi 20. septembra 2018 o 18:00 h.

Účinkujú:

Samuel Marinčák - gitara, Peter Adamkovič - klavír, Martin Marinčák - kontrabas, Stanislav Cvanciger - bicie

Vstupné: 8€/5€ - študenti, seniori/1€ - ZŤP

vojnoví veteráni majú vstup voľný.

Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, www.fpu.sk

Hlavný partner Fond na podporu umenia

http://www.rkcpd.sk/podujatia/pozor-zmena-stvrtok-jedine-koncert-jazz-amc-trio-a-samuel-marincak.html?page_id=13133


Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
3 250,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €