Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave - Alternatívny kvocient 2017

Krátky opis
Slovenská premiéra nového albumu "Istant Magic" prešovčanmi milovaného GYPSY HOBO TRASH GRASS ORCHESTRA. Niko Soszynski - banjo, drums, vocal, Mateusz Plesniak - accordion, guitar, vocal, Pawel Kus - bass, doublebass, vocal, Dychová sekcia: Jarek Bocek - clarinet, Adrian Wolan - trumpet, Krzysztof Rakoczy - trombone. Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
The Freeborn Brothers (PL)

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
13.10.2017 - 14.10.2017

Popis projektu

Slovenská premiéra nového albumu "Istant Magic"

prešovčanmi milovaného GYPSY HOBO TRASH

GRASS ORCHESTRA. 

Niko Soszynski - banjo, drums, vocal,

Mateusz Plesniak - accordion, guitar, vocal,

Pawel Kus - bass, doublebass, vocal,

Dychová sekcia: Jarek Bocek - clarinet, Adrian Wolan 

- trumpet, Krzysztof Rakoczy - trombone.


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
21 873,42 €

Výška podpory:
18 000,00 €