Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Chalupkovo Brezno

Krátky opis
50. ročník celoslovenskej prehliadky umeleckej tvorivosti učiteľov
Fotogaléria
Názov podujatia
Chalupkovo Brezno

Miesto konania / kraj
Brezno / Brezno

Termín konania
13.10.2017 - 15.10.2017

Popis projektu

Usporiadatelia Vás pozývajú v dňoch 1. - 15. októbra 2017 na 50. ročník celoslovenskej prehliadky umeleckej tvorivosti učiteľov Chalupkovo Brezno

Názov prímateľa
Spolok slovenských spisovateľov

Celkový rozpočet:
1 850,00 €

Výška podpory:
1 700,00 €