Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Batyskaf 000

Krátky opis
Projekt pod názvom Batyskaf 000 má za úlohu obnoviť misiu nášho projektu, ktorý bol pôvodne ukotvený vo fyzickom priestore. Kým nájdeme priestor nový, tak by sme Vám čakanie chceli vyplniť festivalom, ktorý okrem jedinečného site specific zážitku má za úlohu na dva dni spojiť rozličné kultúrne komunity. Podujatie pozostáva z prezentácie alternatívnej a experimentálnej kultúry. Jednotlivo sa bude jednať o koncerty, performance, divadelné produkcie a prednášky/diskusie
Fotogaléria
Názov podujatia
Batyskaf 000

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
14.09.2018 - 16.09.2018

Popis projektu

Projekt pod názvom Batyskaf 000 má za úlohu obnoviť misiu nášho projektu, ktorý bol pôvodne ukotvený vo fyzickom priestore. 

Kým nájdeme priestor nový, tak by sme Vám čakanie chceli vyplniť festivalom, ktorý okrem jedinečného site specific zážitku má za úlohu na dva dni spojiť rozličné kultúrne komunity. Podujatie pozostáva z prezentácie alternatívnej a experimentálnej kultúry. Jednotlivo sa bude jednať o koncerty, performance, divadelné produkcie a prednášky/diskusie

Názov prímateľa
Gegangere

Celkový rozpočet:
6 505,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €