Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrno-vzdelávacie aktivity

Krátky opis
Netradičná prezentácia tvorby mladých začínajúcich autorov. Pokračovanie projektu z roku 2013 - teraz možno aj na historickom vlaku na trase Lučenec-Kokava. Počas jazdy prebieha prezentácia vlastnej tvorby literátov, poväčšine členov literárnych klubov na Slovensku.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vlak literatúry

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
12.09.2018

Popis projektu

Netradičná  prezentácia  tvorby mladých začínajúcich autorov. Pokračovanie projektu  z roku 2013 - teraz možno aj na historickom vlaku  na trase Lučenec-Kokava.  Počas jazdy prebieha prezentácia vlastnej tvorby literátov, poväčšine členov literárnych klubov na Slovensku.

Názov prímateľa
Novohradské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
7 430,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €