Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Túlavá čitáreň

Krátky opis
V ôsmej časti Túlavej čitárne sa cez tri literárne diela pozrieme na stret s autizmom.
Fotogaléria
Názov podujatia
sumsituA

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
14.09.2018

Popis projektu

V ôsmej časti Túlavej čitárne sa cez tri literárne diela pozrieme na stret s autizmom.

Martin Selner vo svojom knižnom trháku Autismus & Chardonnay s nadhľadom opisuje svoju prácu v Slnečnom domove, kde sa stará o deti s autizmom.

Ivona Březinová zasa napísala silný príbeh Krič potichu, braček o dievčati, ktorého brat-dvojča je autistom.

Čudná príhoda so psom uprostred noci autora Marka Haddona je fascinujúcim rozprávaním autistického chlapca o udalostiach jednej noci.

VCHOD OD SOCHY sv. CYRILA A METODA.

VSTUP VOĽNÝ.

Podujatie sa uskutoční v spolupráci s Regionálnym edukačno-sociálnym centrom v Nových Zámkoch, v priestoroch pracoviska pracovnej terapie v budove Františkánskeho kláštora.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
bez.klise

Celkový rozpočet:
4 320,00 €

Výška podpory:
4 100,00 €