Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Nebojte sa jazzu!

Krátky opis
Atmosféru noblesnej doby 20-tych až 40-tych rokov minulého storočia, epochu elegantných gentlemanov a pôvabných dám v róbach vytvorí počas Karloveských hodov 9-členný swingový orchester Fats Jazz Band.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert swingového orchestra FATS JAZZ BAND v Karlovej Vsi

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
30.09.2018

Popis projektu

Miesto koncertu - amfiteáter v Karlovej Vsi, Bratislava

Začiatok koncertu o 15:30

Vstup voľný

Koncert sa uskutoční pri príležitosti 100. výročia vzniku prvej Československej republiky v roku 1918, preto na koncerte okrem americkej hot jazzovej a swingovej hudby zaznejú aj najznámejšie slovenské a české piesne, či nesmrteľné tangá medzivojnového obdobia, ktoré preslávili F. K. Veselý, Dr. Pavol Blaho, Viera Racková, R. A. Dvorský či Inka Zemánková.

Program koncertu bude doplnený najlepšími americkými hot jazzovými a swingovými šlágrami obdobia rokov 1920 - 1947 interpretov ako Fats Waller, Tommy Dorsey, Bix Beiderbecke, Billie Holiday, Ella Fitzgerald či Teddy Wilson. Táto hudba je energická, plnokrvná a náladu prudko povznášajúca.

http://www.fatsjazzband.com/" rel="nofollow noopener" data-lynx-mode="hover" data-lynx-uri="http://www.fatsjazzband.com/" podujatie z verejných zdrojov podporil http://www.fatsjazzband.com/" na podporu umenia.

Názov prímateľa
Swingmánia

Celkový rozpočet:
28 346,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €