Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Nebojte sa jazzu!

Krátky opis
Atmosféru noblesnej doby 20-tych až 40-tych rokov minulého storočia, epochu elegantných gentlemanov a pôvabných dám v róbach vytvorí počas večera 9-členný swingový orchester Fats Jazz Band.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert swingového orchestra FATS JAZZ BAND vo Veľkom Krtíši

Miesto konania / kraj
Veľký Krtíš / Veľký Krtíš

Termín konania
28.09.2018

Popis projektu

Swingová hudba v rámci Vinobrania 2018 vo Veľkom Krtíši prinesie zážitok z 30. a 40. rokov minulého storočia v podaní najúspešnejšej slovenskej swingovej kapely posledných rokov. Atmosféru čias elegantných gentlemanov a pôvabných dám v róbach vytvorí 9-členný swingový orchester Fats Jazz Band. Sedem skvelých hudobníkov a dvaja očarujúci speváci rozprúdia divákom krv v žilách a prenesú ich do swingovej éry 20. storočia.

Miesto koncertu: Námestie A. H. Škultétyho 4

Vstup voľný.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Swingmánia

Celkový rozpočet:
28 346,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €