Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Nebojte sa jazzu!

Krátky opis
Kabaretný program známych slovenských a trnavských umelcov spojený s rozhovormi s hosťami Trnavských dní Účinkuje swingový orchester FATS JAZZ BAND Réžia a scenár: Peter Cagala a Kamil Žiška
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert swingového orchestra FATS JAZZ BAND v Trnave

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
15.09.2018

Popis projektu

Kabaretný program známych slovenských a trnavských umelcov spojený s rozhovormi s hosťami Trnavských dní
Účinkuje swingový orchester FATS JAZZ BAND.

 18.00 h v Divadle Jána Palárika

Fats Jazz Band hrá autentickú hot jazzovú a swingovú hudbu 20. až 40. rokov minulého storočia.
Atmosféru noblesnej doby a epochu elegantných gentlemanov a pôvabných dám v róbach vytvorí počas večera sedem skvelých hudobníkov a dvaja očarujúci speváci, ktorí rozprúdia divákom krv v žilách a prenesú ich do swingovej éry 20. storočia. Umeleckým vedúcim Fats Jazz Bandu je jeden z najlepších slovenských klaviristov, Ladislav Fančovič. Koncert príjemnej, tanečnej hudby, plnej eufórie a ľahkosti bytia, sľubuje publiku nezabudnuteľný zážitok.
https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.fatsjazzband.com%2F&h=AT0Ep1egD5G_ZM-e6QtgBwWosrWn39DX5DPkRUzLvVYLGI548bEVp-2vFEcrY8Y7TLSi7cZtutm2BC8xoPmpzadD8kNhna2eoUVFJnNA1NBn6JbC_7qyKfTcAoBKOJPA" rel="nofollow noopener" data-lynx-mode="hover">www.fatsjazzband.com

Toto podujatie z verejných zdrojov podporil https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.fatsjazzband.com%2F&h=AT0Ep1egD5G_ZM-e6QtgBwWosrWn39DX5DPkRUzLvVYLGI548bEVp-2vFEcrY8Y7TLSi7cZtutm2BC8xoPmpzadD8kNhna2eoUVFJnNA1NBn6JbC_7qyKfTcAoBKOJPA" na podporu umenia.

Viac informácií na: https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.fatsjazzband.com%2F&h=AT0Ep1egD5G_ZM-e6QtgBwWosrWn39DX5DPkRUzLvVYLGI548bEVp-2vFEcrY8Y7TLSi7cZtutm2BC8xoPmpzadD8kNhna2eoUVFJnNA1NBn6JbC_7qyKfTcAoBKOJPA"

Názov prímateľa
Swingmánia

Celkový rozpočet:
28 346,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €