Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávacie aktivity Priestor Súčasného Tanca 2018

Krátky opis
Tanečné stretnutia zamerané na vedomú prácu s telom a rozhýbanie sa k tvorivej činnosti. Cieľom je prenesenie sa z našej mysle do nášho tela. Vyladiť sa tancom - zharmonizovať náš vnútorný a vonkajší svet, uzemniť sa, či zmobilizovať. Obsahom tanečných stretnutí budú pohybové cvičenia, ktorými budeme podporovať prirodzené prepojenia jednotlivých častí tela do organického celku, hry zamerané na vnímanie skupiny a priestoru. Nebude chýbať tanečná variácia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tanečný endorfín (otvorené tréningy pre verejnosť)

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
03.09.2018 - 17.12.2018

Popis projektu

Tanečné večerné pondelkové stretnutia zamerané na vedomú prácu s telom a rozhýbanie sa k tvorivej činnosti. 

Cieľom je prenesenie sa z našej mysle do nášho tela. Zanechať na chvílu povinnosti naše každodenné. Vyladiť sa tancom - zharmonizovať náš vnútorný a vonkajší svet, uzemniť sa, či zmobilizovať, vypotiť sa a nabrať radostnú energiu do ďalších pracovných dní.
Obsahom tanečných stretnutí budú pohybové cvičenia, ktorými budeme podporovať prirodzené prepojenia jednotlivých častí tela do organického celku, hry zamerané na vnímanie skupiny a priestoru. Nebude chýbať tanečná variácia pre radostné tanečné plynutie, či relaxačný dotýkový balzam na telo a dušu.

Sprievodkyňa tanečným tréningom: Michaela Sabolová
Organizátor: Priestor Súčasného Tanca
z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

miesto: tanečná sála BlackBox 1.posch.
Vstupné 3 €

Michaela Sabolová sa od scénického tanca dostala k súčasnému tancu a performatívnemu umeniu. Venuje sa tanečným aktivitám, ktoré zastrešuje iniciatíva PST-Priestor Súčasného Tanca. V súčasnosti je účastníčkou Certifikovaného vzdelávacieho programu Laban/Bartenieff Fundamentals studies (Berlín, Nemecko). Pri svojej práci prepája súčasný tanec s týmto somatickým systémom.

fb event odkaz: https://www.facebook.com/events/677850795930338/

class="MsoNormal">

Názov prímateľa
PST- Priestor Súčasného Tanca o.z.

Celkový rozpočet:
8 575,00 €

Výška podpory:
7 500,00 €