Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hidepark 2018

Krátky opis
Hidepark je kultúrne centrum v Nitre postavené na dobrovoľníckom nadšení na bývalej skládke odpadu. Zo začiatku išlo hlavne o miesto, kde sme sa mohli ako komunita stretávať a prezentovať nekomerčnú hudbu. Postupne sme sa vyvinuli a v súčasnosti tu pôsobia nielen organizácie umelecké, ale aj športové a ekologické. Návštevníci sú rôznorodí, niektorí pestujú zeleninu v komunitnej záhrade, iní využívajú verejný gril, cyklo-dráhu, navštevujú workshopy alebo chodia primárne za umeleckým zážitkom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Bambusové improvizácie s Michalom Sládkom

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
03.08.2018 - 30.09.2018

Popis projektu

S Michalom Sládkom sme sa v Nitre stretli naposledy na PechaKucha Night, kde prišiel porozprávať o projekte Architekti v osade. A bolo to veľmi fajn, tak sme sa dohodli, že by sa mohol zastaviť znova. Teraz sme sa s ním mohli stretnúť v piatok (3. 8. 2018) od 9:00 až do večera a v sobotu (4. 8. 2018) tiež od 9:00 až do podvečera, pri tvorbe výtvarnej inštalácie na Hideparku v Nitre. Ide o site-specific inštalácie, ktorá bude na Hideparku prítomná počas celej sezóny. 

Názov prímateľa
TRIPTYCH o.z.

Celkový rozpočet:
48 245,00 €

Výška podpory:
40 000,00 €