Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávacie aktivity Priestor Súčasného Tanca 2018

Krátky opis
/intenzívny tanečný workshop/ Druh tanečnej improvizácie vo dvojici alebo skupine, pri ktorej sa hráme s prenášaním vlastnej váhy a váhy partnera. Ide o slobodnú komunikáciu dvoch tiel, o zmenu ťažiska a radosť z pohybu. Ako sa uvoľniť a dôverovať partnerovi a sebe samému? Nechajte sa unášať dialógom tiel.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dialóg tiel /workshop kontaktnej improvizácie/

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
27.08.2018 - 31.08.2018

Popis projektu

/intenzívny tanečný workshop/

Druh tanečnej improvizácie vo dvojici alebo skupine, pri ktorej sa hráme s prenášaním vlastnej váhy a váhy partnera. Ide o slobodnú komunikáciu dvoch tiel, o zmenu ťažiska a radosť z pohybu. Ako sa uvoľniť a dôverovať partnerovi a sebe samému? Nechajte sa unášať dialógom tiel.

Workshop nevyžaduje predošlú tanečnú prípravu, je vekovo neobmedzený. 

Organizátor: PST - Priestor Súčasného Tanca
z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

27.- 31. 8./pondelok až piatok/18:00 - 20:00 hod.
vstupné: 2 € - deň/8 € - celý týždeň
viac informácií na: pst.kosice@gmail.com

lektorka:
Katarína​ ​Rampáčková​ je choreografka, improvizátorka a tanečná aktivistka narodená v Košiciach na Slovensku. Má absolvovanú švajčiarskú vysokú školu pohybového herectva - Scuola Teatro Dimitri a následne ukončeného magistra choreografie na HAMU v Prahe. Momentálne žije v Barcelóne, kde spolupracuje so škôlkou/školou Escuela Fluvia, venuje sa site specific predstaveniam a vzdelávacím projektom, kde tanec zohráva dôležitú rolu. V
Tabačke Kulturfabrik v Košiciach sa hráva jej posledné tanečné predstavenie pre deti - Jumika. Je ​štatutárnym zástupcom občianskeho združenia PST-Priestor Súčasného Tanca.

Názov prímateľa
PST- Priestor Súčasného Tanca o.z.

Celkový rozpočet:
8 575,00 €

Výška podpory:
7 500,00 €