Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

PRIESTOR PRE TANEC

Krátky opis
tanečný koncert študentov slovenských konzervatórií, ktorý sa bude konať 31.8.2018 o 17:00 v gotickej priekope Nitrianskeho hradu
Fotogaléria
Názov podujatia
PRIESTOR PRE TANEC

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
31.08.2018

Popis projektu

PRIESTOR PRE TANEC - tanečný koncert študentov slovenských konzervatórií je výstupom PRIESTORU PRE TANEC - workshopy, ktorého sa zúčastnia prihlásení študenti slovenských konzervatórií v dňoch 27.-31.8.2018 v Nitre. Koncert sa bude konať 31.8.2018 o 17:00 hod.31.8.2018 o 17:00 hod. v gotickej priekope Nitrianskeho hradu.

Názov prímateľa
SPOLOČNOSŤ HELENY MADARIOVEJ

Celkový rozpočet:
7 300,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €