Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

AMFO 2018 - krajská súťažná prehliadka amatérskej fotografie

Krátky opis
Krajská súťaž a výstava amatérskej fotografie AMFO 2018 dáva autorom príležitosť na prezentáciu a konfrontáciu svojej tvorby.
Fotogaléria
Názov podujatia
AMFO 2018 - krajská súťažná prehliadka amatérskej fotografie

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
01.06.2018 - 29.06.2018

Popis projektu

AMFO 2018 bolo propagované prostredníctvom: webovej stránky POS, Mesta Zvolen, citylight na Námestí SNP vo Zvolene, pozvánok, plagátov.

Názov prímateľa
Podpolianske osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
1 650,00 €

Výška podpory:
1 510,00 €