Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Medzinárodný hudobný program 16. ročník

Krátky opis
Projekt chce poskytnúť čo najširšiemu publiku možnosť stretávať sa s rôznymi podobami súčasnej aj minulej hudby, pričom kritériom výberu repertoáru je prezentovať kvalitnú hudbu a to v magickej atmosfére synagógy, kde aj vzhľadom na krásne prostredie vznikne blízky a neformálny vzťah medzi hudobníkmi a publikom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Letny hudobny vecer 16. rocnik

Miesto konania / kraj
Šamorín / Dunajská Streda

Termín konania
25.08.2018 - 26.08.2018

Popis projektu

25.8.2018 -19:00: Márta Sebestyén-spev, Judit Andrejszki-organ, (HU)

26.8.2018- 19:00 : Iva Bittová-spev, husle, (CZ)

Názov prímateľa
Spoločnosť At Home Gallery pre umenie a kultúru

Celkový rozpočet:
8 400,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €