Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prednášky a besedy pre každého pokračujú...

Krátky opis
Dňa 13.8.2018 o 16.30 hod sa v knižnici Palárikovo uskutočnia ďalšie prednášky z cyklu Prevencia depresie alebo ako sa mať so sebou i inými lepšie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Prevencia depresie alebo ako sa mať so sebou i inými lepšie

Miesto konania / kraj
Palárikovo / Nové Zámky

Termín konania
13.08.2018

Popis projektu

Srdečne pozývame každého na podujatie, ktoré sa uskutoční 13.8.2018 v knižnici Palárikovo. Podujatie z verejných zdrojov finančne podporí Fond na podporu umenia ako hlavný partner podujatia.

Názov prímateľa
Obec Palárikovo

Celkový rozpočet:
1 800,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €