Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Víno v prameňoch

Krátky opis
Krátky článok o vinohradnícky tradíciách na Slovensku pre Sdružení Čechů a Slováků pro Uchování Národních Odkazů.
Fotogaléria
Názov podujatia
článok

Miesto konania
Spojené štáty americké

Termín konania
01.10.2017 - 01.12.2017

Popis projektu

Vinohradnícka tradícia na Slovensku/The tradition of viniculture in Slovakia. In The VOICE of The Czech & Slovak, 2017, fall, s. 6 – 7. 

http://www.cshamaryland.org/
style="font-size:12.0pt;font-family:"Times New Roman",serif">

Názov prímateľa
Štefan Hrivňák

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
2 649,00 €