Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Litera-túrou k zážitkom

Krátky opis
Fantastický kvíz a beseda o fantastike a o súťaži Martinus Cena Fantázie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Fantastický štvrtok

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
16.08.2018

Popis projektu

16.8. štvrtok 18:00
Fantastický štvrtok
Fantastický kvíz a beseda o fantastike a o súťaži Martinus Cena Fantázie.

Hostia: Pavol Rankov, Ivan Aľakša

Moderuje: Lucia Lackovičová

Otestuje si znalosti zo žánru fantastiky a vyhrajte knihy. V kvíze sa objavia otázky o známych knihách, filmoch, autoroch a osobnostiach domácej a svetovej fantastiky. Počas besedy sa dozviete, ako písať dobrú fantastiku a niektorí autori, ktorí sa zapojili do súťaže Martinus Cena Fantázie 2018 sa dozvedia, čo si o ich poviedkach myslia porotcovia tohto ročníka súťaže.

Hlavným partnerom projektu Litera-túrou k zážitkom je Fond na podporu umenia.

Organizuje Mestská knižnica v Bratislave.
Letná čitáreň U červeného raka, Michalská 26

Názov prímateľa
Mestská knižnica v Bratislave

Celkový rozpočet:
5 000,00 €

Výška podpory:
4 750,00 €