Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Litera-túrou k zážitkom

Krátky opis
Literárno-hudobný program. Redaktor Rádia Devín Jaroslav Rozsíval článkami a správami zo starých novín „osmičkových rokov“ dopĺňa atmosféru hudby rovnakého obdobia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Staré, ale jaré!

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
13.08.2018

Popis projektu

13.8. pondelok 18:00
Staré, ale jaré! 
Literárno-hudobný program. Redaktor Rádia Devín Jaroslav Rozsíval článkami a správami zo starých novín „osmičkových rokov“ dopĺňa atmosféru hudby rovnakého obdobia.
Hrá Traditional Club Revival - Trio: Patrícia Páleníčková - spev, gitara, Igor Čelko – sopránový saxofón, Vlado Vizár - trombón.
Hlavným partnerom projektu Litera-túrou k zážitkom je Fond na podporu umenia.

Organizuje Mestská knižnica v Bratislave.
Letná čitáreň U červeného raka, Michalská 26

Názov prímateľa
Mestská knižnica v Bratislave

Celkový rozpočet:
5 000,00 €

Výška podpory:
4 750,00 €