Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hudobnenie

Krátky opis
Queer Jane je slovenská indie-popová kapela, ktorú inšpiruje folkové pesničkárstvo Boba Dylana, punková energia The Clash a skladateľské majstrovstvo The Beatles
Fotogaléria
Názov podujatia
Queer Jane. Koncert

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
06.08.2018

Popis projektu

6.8. pondelok 18:00
Queer Jane. Koncert
Queer Jane je slovenská indie-popová kapela, ktorú inšpiruje folkové pesničkárstvo Boba Dylana, punková energia The Clash a skladateľské majstrovstvo The Beatles. Frontmanom kapely je spevák, gitarista a skladateľ Vlado Nosáľ, ktorý zaujal aj spoluprácou s legendárnou americkou kapelou The Brian Jonestown Massacre. Basgistara - Lukáš Valter,  bicie a vokály  - Adam Jánoš. Na koncerte zahrajú piesne z albumov Flowerville (2015) a Home (2016) a niekoľko noviniek.
Ukážka: https://www.youtube.com/watch?v=YDxzzltOYMQ"> style="font-size:12.0pt;mso-bidi-font-family:Calibri;mso-bidi-theme-font:minor-latin">https://www.youtube.com/watch?v=YDxzzltOYMQ"> style="font-size:12.0pt;mso-bidi-font-family:Calibri;mso-bidi-theme-font:minor-latin">

Hlavným partnerom projektu Hudobnenie je Fond na podporu umenia.
Organizuje Mestská knižnica v Bratislave a Go2Stage.

Letná čitáreň U červeného raka, Michalská 26

Názov prímateľa
Mestská knižnica v Bratislave

Celkový rozpočet:
4 740,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €