Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme slovenskú literatúru

Krátky opis
Večer poézie. Hoci moderná tvorba rýmy nepreferuje, stále sú v slovenskej poézii prítomní básnici s nevšedným talentom na vynikajúce zvládnutie veršov ozdobených rýmami
Fotogaléria
Názov podujatia
Neha a humor v rýmoch

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
22.08.2018

Popis projektu

22.8. streda 18:00
Neha a humor v rýmoch
Večer poézie. Hoci moderná tvorba rýmy nepreferuje, stále sú v slovenskej poézii prítomní básnici s nevšedným talentom na vynikajúce zvládnutie veršov ozdobených rýmami. Básne plné nehy predstaví Gabriela Grznárová. Veselou mužskou poéziou, plnou nadhľadu, sa predstaví Pavol Garan. Hudobný doprovod Erik Markovič.

Moderuje Erik Ondrejička.
Hlavným partnerom projektu Čítajme slovenskú literatúru je Fond na podporu umenia.
Organizuje Mestská knižnica v Bratislave.

Letná čitáreň U červeného raka, Michalská 26

Názov prímateľa
Mestská knižnica v Bratislave

Celkový rozpočet:
6 317,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €