Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme slovenskú literatúru

Krátky opis
Prezentácia nových kníh. Účinkujú: moderátor Dado Nagy, autori Daniel Majling a Ľubo Burgr, aj ako hudobný hosť.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ľubo Burgr: Za naším blokom, Daniel Majling: Zóna

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.08.2018

Popis projektu

1.8. streda 18:00

Ľubo Burgr: Za naším blokom, Daniel Majling: Zóna

Účinkujú: moderátor Dado Nagy, autori Daniel Majling a Ľubo Burgr, aj ako hudobný hosť.

Za naším blokom:

Hudobník, skladateľ, textár, herec a režisér Ľ. Burgr napísal texty piesní pre skupiny Ali ibn Rachid, Dogma, Midi Lidi a divadlo Stoka. Sú charakteristické skrytou či priamou iróniou, humoristickým podtónom a sarkazmom.  Väčšina má príbeh, zachytáva zážitok alebo vypočutý rozhovor. Knihu ilustroval Laco Teren.

Zóna:

Majling sa po úspechu Ruzkej klaziky vracia ku komiksu: zabudnite na severskú detektívku, najdrsnejšie príbehy sa odohrávajú na Gemeri! Alebo ak chcete v Zóne, tajuplnom priestore medzi Rimavskou Sobotou a Londýnom! 

Hlavným partnerom projektu Čítajme slovenskú literatúru je Fond na podporu umenia.

Organizuje Mestská knižnica v Bratislave.

Letná čitáreň U červeného raka, Michalská 26


Názov prímateľa
Mestská knižnica v Bratislave

Celkový rozpočet:
6 317,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €