Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Akvizičný program na podporu výskumu a vzdelávania

Krátky opis
leták projektu Akvizičný program na podporu výskumu a vzdelávania
Fotogaléria
Názov podujatia
leták projektu Akvizičný program na podporu výskumu a vzdelávania

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
23.07.2018 - 31.12.2018

Popis projektu

Leták a poster o projekte je zverejnený v celom campuse školy (4 pavilóny) s označením loga FPU. Na všetkých pavilónoch je jednotný leták s rovnakým dizajnom, ktorý bude zverejnený až do ukončenia realizácie projektu. Osobitne je leták zverejnený v priestoroch akademickej knižnice (chodba/spoločné priestory, priestory výpožičiek a študovne Akademickej knižnice - t.z. miesta prvého kontaktu s používateľmi služieb knižnice).

Názov prímateľa
Slovenská technická univerzita v Bratislave

Celkový rozpočet:
2 106,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €