Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Akvizičný program na podporu výskumu a vzdelávania

Krátky opis
Zverejnenie projektu na všetkých elektronických informačných tabuliach (all-in-one počítače 50 ks), ktoré sú prístupné aj partnerom fakulty.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zverejnenie projektu na všetkých elektronických informačných tabuliach

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
01.08.2018 - 31.12.2018

Popis projektu

Zverejnenie projektu "Akvizičný program na podporu výskumu a vzdelávania" na všetkých elektronických informačných tabuliach (all-in-one počítače 50 ks), ktoré sú prístupné aj partnerom fakulty. All-in-one obrazovky sú umiestnené vo všetkých pavilónoch školy (4). Sú zdrojom informovanosti a zdieľania najdôležitejšieho diania na fakulte. Súčasne je portál partnerov fakulty prepojený aj na tablety, ktoré majú k dispozícii výskumníci a doktorandi fakulty, t.z. propagácia projektu je týmto zabezpečená navyše ja tejto osobitnej skupine používateľov služieb knižnice.

Názov prímateľa
Slovenská technická univerzita v Bratislave

Celkový rozpočet:
2 106,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €