Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvorba hudobných diel a ich verejná prezentácia

Krátky opis
Svetová premiéra skladby Petra Machajdíka FOLIUM pre klavír a organ
Fotogaléria
Názov podujatia
KONCERT V RÁMCI FESTIVALU «CONTRASTS»

Miesto konania
Ukrajina

Termín konania
09.10.2017

Popis projektu

Svetová premiéra 10-minútovej skladby Petra Machajdíka FOLIUM pre klavír a organ, ktorej vznik podporil z verejných zdrojov formou štipendia Fond na podporu umenia.  Dielo zaznie v rámci medzinárodného hudobného festivalu «CONTRASTS» v Organovej sieni Ľvovskej filharmónie.  Interpretmi budú Melania Makarevič (klavír) a Olena Matseliuch (organ). Viac informácií o celom festivale nájdete na https://www.facebook.com/contrasts.icm.festival/posts/1909126499127884" target="_blank">https://www.facebook.com/contrasts.icm.festival/posts/1909126499127884">https://www.facebook.com/contrasts.icm.festival/posts/1909126499127884


Názov prímateľa
Peter Machajdík

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 298,00 €