Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítame, aby sme žili

Krátky opis
Chvíle s Carlom Carrettom je pásmo desiatich piesní meditatívneho charakteru, ktoré nesú znaky minimal music.
Fotogaléria
Názov podujatia
Chvíle s Carlom Carrettom

Miesto konania / kraj
Bojnice / Prievidza

Termín konania
03.08.2018

Popis projektu

Pri tvorbe skladieb sa Lucián Bezák inšpiroval dielom talianskeho duchovného spisovateľa Carla Carretta. Jeho kniha Listy z púšte sa stala bestsellerom. Carlo Carretto vo svojich dielach s chuťou hovoril o Ježišovi Kristovi v čase priaznivom i nepriaznivom až po cesty do ticha, do púští jeho ľudského i duchovného príbehu. Piesne umocňujú duchovnú hĺbku týchto meditatívnych textov.

Názov prímateľa
Kultúrne centrum Bojnice, p.o.m.

Celkový rozpočet:
1 580,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €