Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prezentácie členov PARS ARTEM v letnej čitárni Červený rak

Krátky opis
Združenie internetových autorov predstavuje tvorbu svojich domácich aj zahraničných členov v Letnej čitárni Červený rak
Fotogaléria
Názov podujatia
Verše na/d/uši - augustové stretnutie

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
30.08.2018 - 30.07.2018

Popis projektu

Pozývame vás na stretnutie pri poézii a hudbe do obľúbenej bratislavskej Letnej čitárne Červený rak. Dňa 30. 8.2018 o 18:00 h bude naším hosťom bude Aleksy Wrobel, básnik poľského pôvodu, ktorý žije v Londýne. Predstaví vám svoju tvorbu vo veršoch aj v hudbe, pretože jeho básne zaspieva poľská "Sima Martausová", pesničkárka Johanna Korpiela - Jatkowská.
Slovo dostanú aj členovia Pars Artem, básnik Martin Chudík, laureat a držiteľ viacerých literárnych ocenení, a Bea Hric Swetlunka, ktorá predstaví verše zo svojho pripravovaného debutu Ne/z/vratná spoveď.

Podujatie z verejných finančných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Pars Artem

Celkový rozpočet:
2 700,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €