Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrne centrum Museum v Martine 2017

Krátky opis
Zdeňek Bína gitara spev Frederik Janáček Basa Daniel Šoltis bicie
Fotogaléria
Názov podujatia
minus123minut

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
26.10.2017 - 27.10.2017

Popis projektu

Trio Mínus 123 minut tvoria gitarista a spevák Zdeňek Bína, bubeník Daniel Šoltís a basgitarista švédskeho pôvodu Frederik Janáček. V roku 1999 im vyšiel debutový album Shooba Dooba a v tom istom roku sa skupina stala nositeľkou Českej Grammy.


Názov prímateľa
Kultúrne centrum Museum o.z.

Celkový rozpočet:
41 367,00 €

Výška podpory:
30 000,00 €