Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítačka s písačkou

Krátky opis
Projekt Čítačka s písačkou je určený deťom a mládeži vranovského regiónu. Hlavným zámerom projektu je rozvoj a podpora čitateľskej gramotnosti, zvýšenie záujmu o knihy, literatúru, zlepšenie jazykových zručností a prejavu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Letné štvrtky. 4. Letný štvrtok- Bol raz jeden štvrtok

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
02.08.2018

Popis projektu

V rámci projektu Čítačka s písačkou,  Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou organizuje tradične počas leta sériu letných štvrtkov. Prvým štvrtkom bol Lego štvrtok, na ktorom sa návštevníci dozvedeli nielen o histórii lega, ale mohli si precvičiť svoju zručnosť a fantáziu. 2. Letný štvrtok pod názvom Škriatkov štvrtok bol spojením fantázie, vnímavosti a zručnosti. Tvorivá dielňa s pani Boženou Vargovou. V porad í3. letný štvrtok mal názov štvrtok s aerobikom s trénerkou Bibiánou Kolarčíkovou. Štvrtý štvrtok s pútavým názvom Bol raz jeden štvrtok bude tvorivým stretnutím detí, mládeže, ale aj dospelých. Podujatie sa uskutoční  2. augusta 2018 a jeho hlavným hosťom bude riaditeľka Súkromnej základnej umeleckej školy Jastrabie nad Topľou Valéria Juríčková.

Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
5 295,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €