Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Letné vzdelávacie dielne Dúbravica 2018

Krátky opis
Portrét v prirodzenom svetle Letný fotografický workshop štvrtok 26. júla 2018 o 15.00 kultúrne centrum Škôlka, Dúbravica 15 vstup voľný
Fotogaléria
Názov podujatia
Portrét v prirodzenom svetle

Miesto konania / kraj
Dúbravica / Banská Bystrica

Termín konania
26.07.2018

Popis projektu

Portrét v prirodzenom svetle 

Letný fotografický workshop


Ako vytvoriť originálny portrét sebe, kamošovi alebo mame? A čo to portrét vlastne je? Aký je rozdiel medzi portrétom a autoportrétom? Je autoportrét selfie? Počkať, nepredbiehajme. Pozývame vás na fotografický workshop, kde si povieme ako správne nafotiť portrét, čo je to kompozícia, ako sa pracuje s hĺbkou ostrosti a tak ďalej. 
Alebo nám príďte len zapózovať, spravíme vám novú profilovku na fejsbúčik.

Workshop je vhodný pre deti aj dospelých vo veku od 13 rokov.

Ak máte, prineste si vlastný fotoaparát, ak nie, požičiame.


štvrtok 26. júla 2018 o 15.00

kultúrne centrum Škôlka, Dúbravica 15

Lektori: 
Ján Šipöcz
Katarína Svobodová

Kontakt: info@perifernecentra.com


vstup voľný


Podujatie je súčasťou celoročnej Letné vzdelávacie dielne Dúbravica 2018, ktorú z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
PERIFÉRNE CENTRÁ

Celkový rozpočet:
4 250,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €