Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Výtvarná dielňa 2018

Krátky opis
Premietanie filmu z Výtvarnej dielne pre deti 2018 v spolupráci a v priestoroch kultúrneho centra Diera do sveta.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výtvarná dielňa pre deti / leto 2018 / PREMIETANIE a VERNISÁŽ

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
28.07.2018

Popis projektu

Premietanie umeleckého dokumentu o činnosti detí počas Výtvarnej dielne 2018 v Smrečanoch (16. - 20. 7. 2018). Film voľne zachytáva a tvorivo spracúva podnety z činností detí počas trvania výtvarnej dielne, ktorá bola inšpirovaná životom a činnosťou Milana Rastislava Štefánika a bola zameraná na objavovanie. Premietanie je tradične spojené z vyhodnotením aktivít a slávnostnou vernisážou. Podujatia sa zúčastňujú deti s rodičmi, a je prístupné aj pre verejnosť.  Rodičia a diváci tak majú možnosť nahliadnuť do práce lektorov a detí počas uplynulého týždňa a dať spätnú väzbu.

Premietanie sa uskutoční v priestoroch kultúrneho centra Diera do sveta, na nám. Osloboditeľov v Liptovskom Mikuláši 28. 7. 2018 o 17. hodine.

Projekt podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Stará škola

Celkový rozpočet:
1 580,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €