Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Nebojte sa jazzu!

Krátky opis
Atmosféru noblesnej doby 20-tych až 40-tych rokov minulého storočia, epochu elegantných gentlemanov a pôvabných dám v róbach vytvorí počas večera 9-členný swingový orchester Fats Jazz Band pod vedením klaviristu a saxofonistu Ladislava Fančoviča.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert swingového orchestra FATS JAZZ BAND v Trenčíne

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
26.08.2018

Popis projektu


Swingová hudba 20. až 40. rokov minulého storočia v podaní najúspešnejšej slovenskej swingovej kapely posledných rokov.
Atmosféru noblesnej doby 20-tych až 40-tych rokov minulého storočia, epochu elegantných gentlemanov a pôvabných dám v róbach vytvorí počas večera 9-členný swingový orchester Fats Jazz Band. Sedem skvelých hudobníkov a dvaja očarujúci speváci rozprúdia divákom krv v žilách a prenesú ich do swingovej éry 20. storočia. Umeleckým vedúcim Fats Jazz Bandu je jeden z najlepších slovenských klaviristov, Ladislav Fančovič. Koncert príjemnej, tanečnej hudby, plnej eufórie a ľahkosti bytia, sľubuje publiku nezabudnuteľný zážitok.
https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.fatsjazzband.com%2F&h=AT3EGoNRPJA4MFg9tai99nGGlMIDzu4eExpyBccWSNNv9da1NeXEehLP4eP9yPmZWGDC043JnxrpqgcqsaGDCSw4pxMRWjQVWAIMId10R9N3bQAwbG56Xh4JnXQe5nBW" rel="nofollow noopener" data-lynx-mode="hover">www.fatsjazzband.com


Koncert pod názvom Hudobná nedeľa sa uskutoční v rámci Kultúrneho leta na Mierovom námestí o 17:00 hod.


Vstup voľný.


Podujatie z verejných zdrojov podporil https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.fatsjazzband.com%2F&h=AT3EGoNRPJA4MFg9tai99nGGlMIDzu4eExpyBccWSNNv9da1NeXEehLP4eP9yPmZWGDC043JnxrpqgcqsaGDCSw4pxMRWjQVWAIMId10R9N3bQAwbG56Xh4JnXQe5nBW" na podporu umenia.

Názov prímateľa
Swingmánia

Celkový rozpočet:
28 346,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €