Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Trinásty ročník série jazzových koncertov

Krátky opis
Vystúpenie jazzovej formácie AMC Trio Unit
Fotogaléria
Názov podujatia
Samaria Jazz

Miesto konania / kraj
Šamorín / Dunajská Streda

Termín konania
27.07.2018

Popis projektu

mozi.club a Jazz Club DS Vám prináša:
SamariaJazz
27. júla 2018. (piatok) od 20:00
Prvým vystupujúcim bude AMC Trio Unit (SK)

Zoskupenie troch hudobníkov medzinárodného formátu. Vo svojich kompozíciách prekračujú rámec akýchkoľvek zaužívaných jazzových postupov a siahajú po rôznožánrových hudobných zdrojoch. AMC Trio Unit je AMC Trio obohatené o troch ďalších vynikajúcich hudobníkov s cieľom urobiť hudbu AMC Tria ešte viac zvukomalebnou a zvuk ešte väčším, zväčšiť dynamické možnosti a možnosť expresívnejšie vyjadriť vlastné hudobné myšlienky.

Obsadenie :
Stanislav Cvanciger - bicie
Peter Adamkovič - klavír
Martin Marinčák - kontrabas
Peter Kočiš - klávesy
Samuel Marinčák - gitara
Miroslav Szirmai - perkusie

Vystúpenie AMC Trio Unit Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
Jazz Club DS

Celkový rozpočet:
4 750,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €