Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

POĎ Z ULICE DO KNIŽNICE III.

Krátky opis
Cieľom projektu je osloviť rodičov s malými deťmi, vzbudiť záujem o knihu a čítanie, umožniť deťom rozvíjať svoju tvorivosť a fantáziu netradičnou formou a cez atraktívnu ponuku získať nových čitateľov. Pre rodičov s deťmi predškolského veku pripravíme tvorivé workshopy a interaktívne dramatizácie. Školákom ponúkneme podujatia zamerané na pozitívne trávenie voľného času v knižnici. Knihy predstavíme v rôznych podobách - zážitkové čítanie, dramatizácie, literárno-výtvarné workshopy.
Fotogaléria
Názov podujatia
Podujatia projektu Poď z ulice do knižnice III. - august 2018

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
02.08.2018 - 27.08.2018

Popis projektu

štvrtok 2. augusta o 10.00 h

O prvom Eminom sne

Literárno-výtvarný workshop a zážitkové čítanie. / Mestská knižnica, Školská 19


sobota 11. augusta od 10.30 h

O príšerne krásnej princeznej

Interaktívna dramatizácia. Účinkuje Féder Teáter. Zahrajme sa divadlo Kreatívna dielňa. / Mestská knižnica, Školská 19


streda 22. augusta od 10.00 h

Dúha

Bábkové divadielko pre deti do 3 rokov, na ktorom sa deti zoznámia s rôznymi materiálmi a rozvinú si svoju jemnú motoriku.

Účinkuje divadlo Fí.

Rozprávky pre múdre hlavičky

Zážitkové čítanie z knihy ilustrátorky Kataríny Ilkovičovej z cyklu Učíme sa čítať knihy. / Mestská knižnica, Školská 19


štvrtok 23. augusta o 10.00 h

O rozprávkovej Eme

Zážitkové čítanie a literárno-výtvarný workshop. Účinkuje Barbora Krajč Zamišková. Detský literárny klub Deklik. / Mestská knižnica, Školská 19


pondelok 27. augusta o 10.00 h

Lietajúca Alžbetka

Divadelné predstavenie na motívy knihy Daniela Pastirčáka O lietajúcej Alžbetke. / Mestská knižnica, Školská 19

Názov prímateľa
Mestská knižnica mesta Piešťany

Celkový rozpočet:
9 475,00 €

Výška podpory:
8 500,00 €