Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prednášky a besedy pre každého pokračujú...

Krátky opis
Dňa 30.7. 2018 o 16.30 hod sa uskutoční v knižnici prednáška z projektu Prednášky a besedy pre každého pokračujú.Cyklus prednášok pod názvom Prevencia depresie alebo ako sa mať so sebou a i inými lepšie. Prvá prednáška s názvom Ja, druhá prednáška s názvom Všetko smeruje k rovnováhe. Prednášky budú každý pondelok ešte tri týždne. Spolu bude 8 prednášok.Prednášať bude Zuzana Kurucová- psychologička.
Fotogaléria
Názov podujatia
Prednáška s názvom Prevencia depresie alebo ako sa mať so sebou a i inými lepšie.

Miesto konania / kraj
Palárikovo / Nové Zámky

Termín konania
30.07.2018

Popis projektu

Cyklus prednášok bude slúžiť na to, aby poslucháči prednášky dokázali bojovať proti depresii, vychádzať s ľuďmi, naučiť sa správne reagovať v spolužití s inými.

Názov prímateľa
Obec Palárikovo

Celkový rozpočet:
1 800,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €