Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Letné vzdelávacie dielne Dúbravica 2018

Krátky opis
Verejná diskusia s piatimi architektmi o tom, ako Vám vie dobrý architekt uľahčiť život a zvýšiť jeho kvalitu len tým, že Vám navrhne dom na mieru a prevedie Vás procesom výstavby domu a jej plánovania.
Fotogaléria
Názov podujatia
Načo sa mi, načo ... architekti? /diskusia/

Miesto konania / kraj
Dúbravica / Banská Bystrica

Termín konania
20.07.2018

Popis projektu
"NAČO SA MI, NAČO ... ARCHITEKTI?"
verejná diskusia

piatok 20. júla 2018 o 18.00 hod.
kultúrne centrum Škôlka, Dúbravica 15

Pozývame na verejnú diskusiu s piatimi architektmi o tom, ako Vám vie dobrý architekt uľahčiť život a zvýšiť jeho kvalitu len tým, že Vám navrhne dom na mieru a prevedie Vás procesom výstavby domu a jej plánovania. 
Príďte sa poradiť i vzdelať. 

Sprievodný program k workshopu ŠKÔLKA REVISITED, pracovnému sústredeniu mladých slovenských a českých profesionálnych architektov, ktorého cieľom je pripraviť najfunkčnejšiu a najkvalitnejšiu podobu rekonštrukcie objektu Škôlky. Uskutoční sa v termíne 18. – 22. júla 2018 v kultúrnom centre Škôlka v Dúbravici, koordinátorom je Martin Fabian.

///////
Názov: "Načo sa mi, načo ... architekti?" /verejná diskusia/
Diskutujúci architekti: Martin Fabian, Jakub Kopec, Marián Lucký, Tomáš Ružiak, Milan Šuška
Organizátor: Periférne centrá, o. z.
Termín: piatok 20. júla 2018 o 18.00 hod.
Miesto: kultúrne centrum Škôlka, Dúbravica 15

Vstup voľný.
Kontakt: info@perifernecentra.com, 0950 520 806

Diskusia je súčasťou aktivity Letné vzdelávacie dielne Dúbravica 2018, ktorú z verejných zdrojov podporil https://www.facebook.com/Fond-na-podporu-umenia-1486436734982250/" style="color: rgb(54, 88, 153); cursor: pointer; font-family: inherit;">Fond na podporu umenia. 

Pozývame!
Názov prímateľa
PERIFÉRNE CENTRÁ

Celkový rozpočet:
4 250,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €