Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Činnosť kultúrneho centra Art point v Prievidzi v roku 2018

Krátky opis
Výstava Janky Ficovej.
Fotogaléria
Názov podujatia
ČLOVEK A KRAJINA / HUMAN NATURE

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
02.08.2018 - 04.09.2018

Popis projektu

Výstava autorky Janky Ficovej na tému človek a krajina.

Vernisáž výstavy 2.8.2018 o 19,00 hod.

Janka Ficová (1991)

Mladá umelkyňa pochádzajúca z Prievidze, ktorá študuje v Bratislave výtvarné umenie, sa už od útleho veku venuje maľbe. Vo svojej tvorbe sa zameriava predovšetkým na človeka, ktorý je jej zdrojom inšpirácie. Figúru skúma po fyziognomickej ale aj psychologickej stránke. Snaha vyjadriť pomocou výtvarných výrazových prostriedkov aktuálny psychický stav, jeho výraz a vnútro daného človeka je jej základným činiteľom pri tvorbe.

Názov prímateľa
Art point

Celkový rozpočet:
13 000,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €