Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

"Výroba" kultúry a umenia v Baťovom meste

Krátky opis
Už štvrtý rok prinesieme do Parku Milana Rastislava Štefánika rôzne formy umenia. Príďte si oddýchnuť, načerpať inšpiráciu, ale hlavne zažiť jedinečnú atmosféru.
Fotogaléria
Názov podujatia
Moc umenia #1 2018

Miesto konania / kraj
Partizánske / Partizánske

Termín konania
21.07.2018

Popis projektu

Na júlovej Moci umenia a môžete tešíť na workshop kaligrafie, zaujímavých dizajnérov, bábkové divadlo Morgonrock - O čertovi Kolofónovi, koncert Ukitas a najmä na hlavný bod programu - Divadlo Na Hrane s ich Humoristickými dialógmi.

PROGRAM:
15:30 - Bábkové divadlo Morgonrock (príbeh O čertovi Kolofónovi)

15:30 - Kurz Kalligrafie s Ella Johnes (Základy krasopísma štetcom)

16:00 - Sprevádzanie po Baťovskej architektúre na Zelených bicykloch

17:30 - hudobné vystúpenie Ukitas

19:30 - Divadlo Na Hrane - Humoristické dialógy

Vidíme sa v parku ;)

Názov prímateľa
Fabrika umenia

Celkový rozpočet:
13 310,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €