Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Litera-túrou k zážitkom

Krátky opis
Stretnutie detí s diabetom prvého typu a ich rodičmi. Čítanie knižky Šípkové Růženky naruby a kultúrnym programom. Spieva Míša Mervartová.
Fotogaléria
Názov podujatia
Šípkové Růženky naruby v Bratislavě

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
30.07.2018

Popis projektu

30. 7. pondelok 15:00 – 16:30
Šípkové Růženky naruby v Bratislavě

Stretnutie detí s diabetom prvého typu a ich rodičmi. Čítanie knižky Šípkové Růženky naruby a kultúrnym programom. Spieva Míša Mervartová.
Hlavným partnerom projektu Litera-túrou k zážitkom je Fond na podporu umenia.

Organizuje Mestská knižnica v Bratislave
Letná čitáreň U červeného raka, Michalská 26

Názov prímateľa
Mestská knižnica v Bratislave

Celkový rozpočet:
5 000,00 €

Výška podpory:
4 750,00 €